Başkan Karaosmanoğlu, Nüzhetiye Köyü Muhtarını Misafir Etti

Giriş Tarihi: 1.4.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 11:53
Başkan Karaosmanoğlu, Nüzhetiye Köyü Muhtarını Misafir Etti
Gölcük Nüzhetiye Köyü muhtarını makamında misafir eden Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Köylerimize ve köylümüze hizmet etmek bize mutluluk veriyor” dedi.
Nüzhetiye Köyü Muhtarı Mehmet Sertoğlu ve Nüzhetiyeli iş adamlarını misafir eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ”2004 yılında kabul edilen il sınırlarının Büyükşehir olmasını sağlayan yasayla birlikte köylerimize hizmet vermeye başladık. Bu hükümetimizin çok büyük bir değişim ve öngörüsüydü. Göreve geldiğimizden itibaren köylerimizi ve köylümüzü ihmal etmedik. Şehirde ne varsa köyde de olacak diye hizmetlerimize ağırlık verdik” şeklinde konuştu.
Toplumun tüm kesimine eşit hizmet üretmek için çalıştıklarını belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Kocaeli’deki tüm köylerimizin eksikliklerini bilerek çalışmalarımıza hız verdik. Ekiplerimiz köylümüzün arzu ettiği yaşam kalitesine kavuşması için çalıştı. Bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Elbette gördüğümüz ve tespit ettiğimiz eksikliklerin de farkındayız. Bunların giderilmesi konusunda da çalışacağız” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Karaosmanoğlu, Nüzhetiye Köyü Muhtarını Misafir Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN