Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Köşker Fen İşleri Personeli İle Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 1.4.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 11:11
Başkan Köşker Fen İşleri Personeli İle Bir Araya Geldi
Fen işleri müdürlüğü çalışanlarıyla bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, bahar-yaz hizmet sezonunu işçilerle birlikte açtı.
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Fen İşleri Müdürlüğü idarecileri ve personelleriyle düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Fen işleri şantiyesinde düzenlenen toplantıda işçilerle birlikte öğle yemeği yiyen Başkan Köşker’e belediye başkan yardımcıları Nilay Ayran, Orhan Sipahioğlu, Engin Güzel, Başkan Danışmanı Şakir Bitmez, birim müdürleri de eşlik etti.
Kurban kesilerek ve dualarla yeni hizmet sezonu açılışının yapıldığı fen işleri müdürlüğü toplantısında personele hitaben kısa bir konuşma yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebze’ye hizmet eden büyük ailemizin siz değerli üyeleriyle, kentimizin dört bir noktasını yeni hizmetlerle donatıyoruz. Özverili ve çalışkan bir ekibimiz var. Vatandaş memnuniyetinden de anlaşılacağı gibi kentimize güzel hizmetleri sizlerin katkılarıyla el ele gönül gönüle kazandırmayı sürdürüyoruz. 18 mahallenin de hizmet alanına dahil olduğu Gebzemiz’de fen işlerimizin ekipmanlarını ve araç parkını ilavelerle güçlendiriyoruz. Bahar-yaz hizmet dönemimizde de sizlerle yeni çalışmalara ve projelere birlikte imza atacağız inşallah. Yapılan çalışmalarda emeği olan siz değerli işçi kardeşlerimize bir kez daha teşekkür eder, yeni dönem hizmetlerde de başarılar dilerim” dedi.
Konuşmanın ardından ayın personellerine hediyelerin takdim edildiği fen işleri toplantısında sonunda kurban kesilerek dua edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Köşker Fen İşleri Personeli İle Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN