Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir Personeli Motivasyon Eğitimi Aldı

Giriş Tarihi: 2.4.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Büyükşehir Personeli Motivasyon Eğitimi Aldı
Büyükşehir Belediyesi personeline, hizmet içi eğitim programı kapsamında Eğitimci-Yazar Sıtkı Aslanhan tarafından motivasyon eğitimi verildi.
Personel gelişimine özen gösteren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kurum çalışanlarına eğitim vermeye devam ediyor. Bu kapsamda İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından "Çalışanlar Arasında Pozitif Etkileşim, Ekip Ruhu ve Motivasyon" konulu hizmet içi eğitim semineri gerçekleştirildi. Leyla Atakan Kültür Merkezi Dr. Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim semineri Eğitimci-Yazar Sıtkı Aslanhan tarafından verildi.
Eğitimlerde bir sunum yaparak günümüz insanının gelişiminde yeme içme alışkanlığının etkili olduğunu söyleyen Sıtkı Aslanhan, “Dünyada şu an gıda savaşları var. Yıllarca bize tereyağı ve anne sütünün zararlı olduğu söylendi. Şimdiyse sağlıklı olduğunu söylüyorlar, reklamlarda bunu ön plana çıkarıyorlar, günümüzde sevgisizlik ve merhametsizlik gibi birçok şeyin altında yediğimiz içtiğimiz sağlıksız gıda ürünlerinin etkisi var” şeklinde konuştu.
“Çocuklarınıza asla cips yedirmeyin” uyarısında bulunan Aslanhan, cipslerin obez bir nesil yetişmesine sebep olduğunu vurguladı. Aslanhan, “Yoğurt diye aldığımız şeylere bozulmaması için jelatin koyuluyor. Bu jelatin maddesi de hayvansal kemiklerden elde edilen bir madde. Yurt dışından ithal edilen bu maddenin içerisinde ne var bilmiyoruz. Bu nedenle yoğurtlarımızı mutlaka evde kendimiz yapmalıyız” dedi.
Kitle iletişim araçlarının çok arttığı ve yaygınlaştığını vurgulayan Aslanhan, “Buna rağmen insanlar birbirleriyle iletişim kurmuyorlar. İnsanlara birbirlerinin dertleriyle dertlenmiyor. Aile içersinde dahi bir iletişimsizlik var” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir Personeli Motivasyon Eğitimi Aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN