Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Doğan’dan Bir İşçiye Daha Altın

Giriş Tarihi: 4.4.2015 23:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Başkan Doğan’dan Bir İşçiye Daha Altın
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, belediye çalışanlarına motive etmek amacıyla personelini ödüllendirmeye devam ediyor.
Karabaş mahallesi Akçacami caddesinde temizlik elemanı olarak görev yapan 5 yıllık belediye işçisi Arif Kocapala, Başkan Doğan tarafından altınla ödüllendirildi. Başkan Doğan’ın esnaf ziyareti sırasında bölge sakinlerinin, temizlik işçisi Arif Kocapala’dan memnuniyetlerini belirtmeleri üzerine personelinin yanına çağırdı. Vatandaşların, Kocapala’nın çalışkanlığından övgüyle bahsetmelerine oldukça sevinen Doğan, temizlik işçisine altın hediye ederek tebrik etti.
Belediyecilik yaşamının bir aile hayatı gibi olduğunu belirten Başkan Doğan, “Belediye denince yaşlısına gencine, kadınına çocuğuna yani her kesime hizmet veren bir kuruluş akla gelir. Belediye çalışanı bir aile mensubu gibi vatandaşın sorununa, derdine ortak olur. Halkın huzuru ve esenliği için verilen bu hizmetlerin en önemlilerinden birisi de temizlik hizmetidir. Sorumluluk aldığı bölgede çalışkanlığıyla halkın sevgisini kazanmış Arif kardeşimizle ben de gurur duyuyorum Hizmette en güzel ödül halkın teveccühüdür” şeklinde konuştu.
Başkan Doğanın sözleri karşısında heyecanı ve mutlulu olduğunu ifade eden temizlik işçisi Arif Kocapala da, “Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da görevimi en iyi şekilde devam ettireceğim. Belediye Başkanımın elinden ödüllendirilmek benim için hayatım boyunca unutamayacağım bir anı olacaktır” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Doğan’dan Bir İşçiye Daha Altın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN