Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Baran Hacı Osman Mahallesi’ni Gezdi

Giriş Tarihi: 7.4.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 11:01
Başkan Baran Hacı Osman Mahallesi’ni Gezdi
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran her gün gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerine Hacı Osman Mahallesi’nde devam etti.
Her gün bir mahalleyi ziyaret ederek halkla buluşan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Hacı Osman Mahallesi’ni ziyaret ederek programına devam etti. Hacı Osman mahallesine giden Başkan Baran, mahalle sakinleriyle sohbet ederek istek ve taleplerini dinledi. Bakkalından manavına berberinden kahvehanesine girilmedik dükkân bırakmayan Başkan Baran, esnaf ziyaretinin yanı sıra yaşlı, hasta ve taziye ziyaretlerinde de bulundular.
Mahalle sakinlerinin istek ve taleplerine önem vererek belediyenin ilgili birimlerine talimat veren Başkan Baran, çocukları da ihmal etmedi. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Hacı Osman Mahallesine yapılan hizmetlere değinerek vatandaşlara aradan geçen bir yılı anlattı. Yapılan, planlanan projeleri vatandaşla paylaşan Başkan Baran, Hacı Osman Mahallesine yapılacak olan üniversiteden bahsetti. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Körfezli vatandaşlarımızın yanında olmak bizlere huzur ve refah veriyor. Onların taleplerini dinliyor, çözüme kavuşturuyoruz. Biz halkımızın hizmetkârı olarak göreve geldik ve bir yıl boyunca da gece gündüz demeden çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Daha önceden olduğu gibi İlçe Başkan vekilimiz Şaban Aydın’la birlikte halkımızı ziyaret ediyoruz. Bu birlik ve beraberlik duygusu ile Körfez’e ve Körfezli hemşerilerimize yorulmadan yılmadan hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Kısa bir süre önce hayata gözlerini yuman Hacı Osman Mahalle Muhtarı Veli Kaygın’ın evine taziye ziyareti düzenleyen Başkan Baran, taziye ziyaretinde dua ederek Kuran-ı Kerim okudu. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez’in en çalışkan muhtarlarından olan ve üzücü bir şekilde hayata gözlerini yumarak hayata veda eden Veli Kaygın’ın adının Hacı Osman Mahallesinde bulunan Âşıklar parkına verileceğini ziyaret esnasında ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Baran Hacı Osman Mahallesi’ni Gezdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN