Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Körfez Belediyesi Şefkat Çocuklarını Ağırladı

Giriş Tarihi: 7.4.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 01:48
Körfez Belediyesi Şefkat Çocuklarını Ağırladı
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, makamında minik öğrencileri ağırladı. Başkan Baran, Yarımca Şefkat Yuvası çocuklarının ziyaretinden mutlu olduğunu belirtti.
Yarımca Şefkat Yuvası’nın minik öğrencileri Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı ziyaret etti. Öğretmenleri ve Okul Müdürleri Şafak Durak eşliğinde Başkan Baran’ı ziyarete gelen miniklerin heyecanı görülmeye değerdi. Makam odasının girişinde çocukları tek tek karşılayan Başkan Baran, miniklerle samimi ilişkiler kurdu. Okulun ve minik öğrencilerin çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Baran, miniklerle de yakından ilgilendi.
Kendisini soru yağmuruna tutan çocuklara samimi cevaplar veren Başkan Baran, belediye faaliyetleri hakkında da çocukları bilgilendirdi. Miniklerin ziyaretinin kendisine ayrı bir mutluluk verdiğini belirten Başkan Baran, “Çocuklarımız bizim her şeyimizdir. Onların geleceğe daha emin adımlarla yürümeleri için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Körfez Belediyesi olarak gerek özel, gerek devlet olmak üzere tüm eğitim kurumlarına ayrım yapmaksızın destek oluyoruz. Dolayısı ile bu genç beyinlerin ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilecek duruma gelmeleri için biz de elimizden geleni fazlasıyla yapmalıyız. Bu çerçevede biz Körfez’de okulları, okul ayrımı gözetmeden destekliyoruz, desteklemeye de devam edeceğiz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Körfez Belediyesi Şefkat Çocuklarını Ağırladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN