Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Baran Ve Karaosmanoğlu, Körfezliler İle Buluştu

Giriş Tarihi: 21.4.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 22.4.2015 09:33
Başkan Baran Ve Karaosmanoğlu, Körfezliler İle Buluştu
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfezliler’le bir araya geldi.
Körfez’de faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarlar, Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde düzenlenen kahvaltı programında, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın yanı sıra ilçe protokolü ile buluştu. Düzenlenen programa Başkan Karaosmanoğlu ve Baran’ın yanı sıra Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yahya Öztürk, teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Hazırlanan ve kısa zamanda yapımına başlanacak dev projelerle Körfez’i geleceğe emin adımlarla götürecek olan Belediye Başkanı İsmail Baran, “Bölgemizin En Büyük Yatırımcısı Esnafımızdır. Sizlerin istek ve talepleri bizler için çok önemlidir. Yaptığımız hizmetleri esnafımızın vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir Körfez’de yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan ilçemize hep birlikte katkı sunuyoruz” dedi.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ise vatandaşın ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda hizmet etmenin gayreti içinde olduklarını belirterek, “Hem fiziki belediyecilik hem de sosyal ve kültürel belediyecilik alanlarında örnek projelere imza attık. Hemşerilerimizin gönlünü almadan onların rızası olmadan hiç bir konuda hiç bir yerde adım atmadık ve atmamaya devam edeceğiz. Yapacağımız her işte esnafımız olsun sanatkarımız olsun, tüccarımız, halkımız, işçimiz, memurumuz her kim olursa olsun gönül rızasını alarak iş yapmak. Bu güne kadar bu yolu takip ettik, bu günden sonra da bu yolu takip edeceğiz. Esnafımızı da düşünürken Kocaeli’mizi ve diğer İlçelerimizi bir bütün olarak düşünerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bugüne kadar halkımız bizlere inandı güvendi. Bizde halkımızın bizde verdiği destekle beraber güzel Kocaeli’mize en güzel hizmetleri getirdik ve kazandırdık” ifadelerini kullandı.
Soru cevap şeklinde devam eden program da protokol üyeleri sık sık not alarak esnaf vatandaşların taleplerini not alarak, istek ve taleplerin çözümü için gerekli talimatları verdiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Baran Ve Karaosmanoğlu, Körfezliler İle Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN