Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alikahya Ortaokulu Çifte Üç Mutluk Yaşadı

Giriş Tarihi: 25.4.2015 19:18 Güncelleme Tarihi: 26.4.2015 07:32
Alikahya Ortaokulu Çifte Üç Mutluk Yaşadı
İzmit Belediyesi, Alikahya Fatih Ortaokulu’nda yaptırılan çok amaçlı salon ve spor salonu düzenlenen törenle hizmete açarken okulda bulunan 145 öğrenciye de bisiklet dağıttı.
İzmit Belediyesi tarafından Alikahya Fatih orta okulu’nda yaptırılan çok amaçlı salonun açılışı yapılırken, birinci sınıfında okuyan 145 öğrenciye de bisiklet hediye edildi.
Törende konuşan İzmit Belediyesi Başkan Vekili Bulut, “Bugün okulumuzda çifte mutluluğu bir arada yaşıyoruz. Başta bisiklet dağıtımları olmak üzere okulumuza ve öğrencilerimize yapmış olduğumuz bu hizmetler çocukların hayallerini süsleyen hizmetlerdir. Okul müdürümüz çocukların daha iyi koşullarda eğitim alabilmesi için taleplerini belirtiyor, Belediyemiz de onlardan gelen bu sese kulak vererek ihtiyaç duydukları bu hizmetleri sunmak için elinden geleni yapıyor. Bisiklet dağıtımları bunlardan sadece bir tanesi. Başkanımız sayesinde çocuklarımız ulaşım ihtiyaçlarını bisikletle karşılayacaklar. Hareketsiz hayatın, sağlıksız bir hayatı beraberinde getirdiğinin farkına varan Avrupalılar, bisiklet kullanımıyla bu soruna çözüm bulmuşlardır. Bizde, Belediye Başkanımızın önderliğinde 3 yıl önce dağıtmaya başladığımız bisikletlerimizle bu yolda önemli bir adım atmış olduk. Bu yıl dağıtacaklarımızla 20 bin bisikletimiz sokaklarda olacak” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alikahya Ortaokulu Çifte Üç Mutluk Yaşadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN