Başkan, “Faydalı İşlerde Beraberiz”

Giriş Tarihi: 27.4.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 13:47
Başkan, “Faydalı İşlerde Beraberiz”
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, esnaf dernekleriyle bir araya gelmeye devam ediyor.
Otogar Esnafı Derneği Başkanı Halil Baylam, Kocaeli Meyve ve Sebze Komisyoncuları Tüccarları Derneği (KOMESKOM) Başkanı Hüseyin Balkaya ve Gebze Yeni Oto Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Ömer Emiroğlu ile yönetimleri, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na konuk oldular.
Kentin esnafıyla her ortamda bir araya geldiğini ve eksikliklerin giderilmesi noktasında çalıştıklarını dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, “Kentimizin faydasına olan her işte beraberiz. Şehrimizin önünü açacak projeleri üreterek, geleceği daha iyi olan ve yaşam kalitesi yukarılara çıkmış bir şehri esnafımızla birlikte oluşturma çabasındayız. Gerek ulaşım gerek gıda gerekse üretim alanında olmak üzere halkımız sizlerden ve bizlerden en iyi hizmeti almalıdır. Buda kentin tüm dinamiklerinin çok iyi organize olmasıyla gerçekleşebilir. Kentimizi bu noktada iyi bir noktaya getirdik. Ancak bu durumu sizle beraber daha yukarılara taşıyacağız” dedi.
Kocaeli’nin her noktasına hizmet götürdüklerini ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “Kent esnafla büyür ve gelişir. Sizlerin gelişimine dönük ortak projeler üretmekle birlikte halkımızın memnuniyeti de bizler için çok önem arz etmektedir. Ortaya koyduğumuz projeleri esnafımızın da geleceğe daha güzel bakmasını sağlıyoruz. Sizlerin çalışma alanların iyileştirilmesi noktasında da güzel işler yaptık. Ancak gördüğümüz eksikleri giderme noktasında sizlerle kuracağımız koordinasyonla bunları da gidereceğiz” şeklinde konuştu.
Esnaf dernekleri de Büyükşehir Belediyesi’nin ortaya koyduğu projeler için Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan, “Faydalı İşlerde Beraberiz”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN