Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fuar Merkezi, Sporcu Merkezi Oldu

Giriş Tarihi: 20.6.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 09:37
Fuar Merkezi, Sporcu Merkezi Oldu
Birçok ulusal ve uluslararası fuara ev sahipliği yapan Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi, şu sıralar ücretsiz spor okullarındaki minik sporculara hizmet veriyor.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin sporu tabana yaymak amacıyla 12 ilçede ücretsiz olarak hayata geçirdiği Spor Okulları, yaz döneminde faaliyetlerine devam ediyor. Spor Okulları’nın yaz sezonu için kayıt dönemi ise tüm hızıyla devam ediyor. Bu dönemde Spor Okulları’ndan yararlanmak isteyen öğrenciler, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi üzerinden başvuru formlarına ulaşabiliyor. Sitede ayrıca, gerekli sağlık raporlarının formları da yer alıyor.
Öte yandan 31 Mayıs’da gerçekleştirilen organizasyonla 6 bin spor okulu öğrencisi aldıkları spor eğitimini uluslararası fuar merkezinde Spor Okulları Ligi ve Şenliği organizasyonunda gözler önüne serdi. Programla birlikte Fuar merkezinde hazırlanan sahalar yaz dönemince çocukların spor yapabilme imkanı da tanımış oldu. Spor Okulları Voleybol ve Basketbol branşları çalışmalarını fuar merkezindeki sahalarda yapıyor. Hafta içi her gün Voleybol branşı saat 15.00 ile 18.30 saatleri arasında, Basketbol branşı ise 14.00 ile 19.00 saatleri arasında yürütülüyor. Özel olarak hazırlanan çok sayıdaki spor sahalarında spor yapabilme imkanı bulan minik sporcular, eğitmenlerin uyarılarını da dikkatle dinliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fuar Merkezi, Sporcu Merkezi Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN