Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Baran, Hereke’de Çalışmaları Yerinde İnceledi

Giriş Tarihi: 9.7.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Başkan Baran, Hereke’de Çalışmaları Yerinde İnceledi
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Hereke’de yapımı tamamlanan ve yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
Körfez Belediyesi tarafından Hereke’de başlatılan çalışmalar ile fizibilite çalışmaları sonlandırılan sokaklarda kaldırım çalışması yapıldı. Çalışmalar kapsamında Hereke sahilinde 50 aracın rahatlıkla park edebileceği otopark çalışması gerçekleştiriliyor. Hereke’de yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Körfez Belediye Başkanı İsmail, bölgedeki parkların revize edildiğini ve Körfez’e yeni parklar kazandırıldığını söyledi. Başkan Baran ayrıca, esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip görüşlerini dinledi.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Parklarımız eskiden olduğu gibi, sadece çocuk oyun alanı ve yeşil alanla sınırlı olmayacak. İhtiyaca göre koşu yolları, fitnes alanı, çocuk oyun alanı, spor alanlarıyla donatılıp hizmet alanı haline gelecek. Ağaçlandırma, çimlendirme çalışmalarına da büyük önem veriyoruz. Hereke ve Körfez halkı, parklarımızdan her şekilde faydalanacak” dedi.
Başkan Baran, “Çalışmaların son aşamasında bölge insanımızın heyecanını da paylaşmak için buradayız. Aldığımız tepkiler çok iyi. Vatandaşlarımızdan duyduğumuz ‘Allah Razı Olsun’ söylemi bizim tüm yorgunluğumuz alıyor. Hiç kimse merak etmesin Körfez’in her noktasında hizmet kervanı gece gündüz yoluna devam edecek. Bir yılı aşkın süre zarfında geldiğimiz mesafeye baktığımız zaman Körfezimizde birçok yere dokunduk. Çözülemez denilen birçok derdi çözdük. Derman olduk, çaresizliğe çare olmak için gayret gösterdik. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edip halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Körfez kazanmaya devam edecek” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Baran, Hereke’de Çalışmaları Yerinde İnceledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN