Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’de Eski Ve Yeni Belediye Başkanları İftarda Buluştu

Giriş Tarihi: 9.7.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Kocaeli’de Eski Ve Yeni Belediye Başkanları İftarda Buluştu
’de görev yapmış eski ve mevcut belediye başkanları, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun organize ettiği iftarda buluştu.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, düzenlediği iftar programında ilde daha önce görev yapmış ve halen yapmakta olan belediye başkanları ile bir araya geldi. Sekapark Otel’de düzenlenen iftar programında belediye başkanları ile bir araya gelen Karaosmanoğlu, eski ve yeni başkanlar ile teker teker sohbet etti.
Yenilen iftar yemeğinin ardından konuşan Başkan İbrahim Karasomanoğlu, “Belediye başkanının eskisi yenisi olmaz. Belediye başkanlığı kolay bir iş değil, zor bir iş. Dünyada meslek olarak en zor iş hangisidir diye sorulsa buna belediye başkanlığıdır diyebilirim. Ama severek inanarak bu işi yaptığınız zaman zorlukları sizin, bizim gözümüze pek takılmıyor. Kolaylaşıyor adeta. Ben 6 seçim yaşadım ve 6 kez seçildim. Ama bizden daha fazla tecrübeli, bizden daha fazla çile çeken, en zor zamanda belediye başkanlığı yapan ağabeylerimiz var içimizde. Bugün işler artık kolaylaştı. Bizler eski başkanlarımızın koydukları tuğlalar üzerinde bu kenti inşa ettik” diyerek iftar programına katılan tüm belediye başkanlarına teşekkür etti.
Program okunan ilahilerin ardından sonlandırılırken programa katılan eski ve yeni başkanlara, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ve içerisinde eski Kocaeli fotoğraflarının bulunduğu albüm hediye edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocaeli’de Eski Ve Yeni Belediye Başkanları İftarda Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN