Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakan Işık STK Temsilcileriyle İftarda Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 10.7.2015 23:08 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 23:44
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, AK Parti İl Başkanlığının STK’lar için verdiği iftara katıldı.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, partisinin STK temsilcileri için verdiği iftar programına katıldı. Lastik- İş Sendikası Sosyal Tesislerinde verilen iftar programına Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti milletvekilleri ve STK temsilcileri katıldı.
Bir selamlama konuşması yapan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Bizler istedik ki bu akşam, AK Parti olarak da ömrümüz varsa, gelecek yıllarda da Ramazan aylarında geleneksel hale getirmek istediğimiz bu iftarlarımızı yapalım” dedi.
Davetlileri katılımlarından dolayı teşekkür ederek konuşmasına başlayan Bakan Işık, “Davetimize katılıp, iftar sofranızı bizimle paylaştığınızdan dolayı hepinize çok çok teşekkür ediyorum. Rabbim tuttuğunuz Ramazanları, yaptığımız ibadetleri kabul eylesin. Dünyanın pek çok yerinde, pek çok Müslüman kardeşimizin bu imkanlardan mahrum olduğunun bilinciyle, o burukluk ve o üzüntüyle sofralara oturuyoruz. İnşallah Rabbim bu Ramazanı ve bayramı bütün dünyadaki Müslümanların, birliğine, beraberliğine ve zulümden kurtuluşuna vesile eylesin. Bütün insanlığın huzuruna ve barışına vesile eylesin. Hepimiz aynı anlayış ve aynı idealle çalışıyoruz. Şehrimizi ve ülkemizin önce bugünkü problemlerini çözmek ama geleceğe en güzel şekilde hazırlamak. Bir taraftan günlük sorunların çözümü için gayret ediyoruz. Diğer taraftan da bu şehri ve bu ülkeyi gelecekte dünyanın en güçlü, en güzel, en iyi şehirleri ve ülkeleri arasına sokmak gayretiyle çalışıyoruz. Bu noktada sivil toplum kuruluşlarımızın verdiği desteğe çok çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Işık STK Temsilcileriyle İftarda Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN