Doğan, Spor Camiasını İftarda Buluşturdu

Giriş Tarihi: 10.7.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Doğan, Spor Camiasını İftarda Buluşturdu
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, ’ndeki spor camiasını iftarda ağırladı.
Başkan Doğan’ın düzenlediği iftar yemeğine spor camiası büyük ilgi gösterdi. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ev sahipliğindeki iftara Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürleri, Kocaeli’ndeki profesyonel, amatör kulüp başkan ve yöneticileri, emektar sporcuları ve yöneticiler katıldı.
Yaklaşık 750 kişinin yer aldığı iftar sonrası bir konuşma yapan Başkan Doğan, spora ve sporcuya her zaman destek olduklarını belirterek, “Sporcu dostu bir belediye olarak, sporun her dalına destek oluyoruz. Türkiye’nin en modern spor kompleksini İzmit’te yaptık. Kocaeli, spor camiasının en güzlü illerinden biridir. Bu camia bir spor şurası oluşturarak gelecek yılların daha sağlıklı planlaması ve yönlendirmesi gerektiğine inanıyoruz Yakın zamanda 2 adet olimpik yüzme havuzunun İzmit’e kazandıracağız” dedi.
Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın da, Başkan Doğan’a spora yaptığı destek ve katkılar için teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğan, Spor Camiasını İftarda Buluşturdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN