Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Telekonferans İle İftara Katıldı

Giriş Tarihi: 14.7.2015 08:58 Güncelleme Tarihi: 14.7.2015 10:58
TÜMSİAD Şubesi, Sekapark’ta düzenlediği iftar yemeği ile 4 bin kişiye iftar verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜMSİAD Genel Merkezi’nin iftarından telekonferans yöntemi ile bağlanarak, Sekapark alanındaki Kocaelileri selamladı.
Tüm Sanayici İş Adamları Derneği(TÜMSİAD) Kocaeli Şubesi, Sekapark’ta bir iftar yemeği düzenleyerek yaklaşık 4 bin kişiyi ağırladı. TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz ve yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programına Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ilçe belediye başkanları İsmail Baran, Hüseyin Üzülmez, Mehmet Ellibeş ve çok sayıda vatandaş katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜMSİAD Genel Merkezi’nin iftarından telekonferans yöntemi ile bağlanarak, Sekapark alanındaki Kocaelileri selamladı.
TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz’ın açılış konuşmasını yapmasının ardından konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Bu güzel ortamda bu iftar adına emeği geçen tüm TÜMSİAD’lı kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum. Rabb’im böyle güzellikleri arttırsın. Yüce Allah bizlere birlik ve beraberlik ihsan eylesin. Tüm islam coğrafyasının umudu olacağız. Hepinizin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyorum. Şimdiden Ramazan Bayramımız mübarek olsun” dedi.
Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, “Bin aydan daha hayırlı bir gecede sizlerle bir aradayız. Tuttuğumuz oruçları Allah kabul etsin. Gerçekten inancımızın çok değerli bir gecesinde buradayız. TÜMSİAD değerleri ile kalıcı olan manevi değerler üzerine gönül adamlığı duruşunu tekrar bizlere sergiledi. Gönül adamlarına yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Yüce Allah birlik beraberliğimizi daim eylesin. Geceniz mübarek ve hayırlı olsun” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından TÜMSİAD Genel Merkezi’nin İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlediği iftar programına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, telekonferans yöntemi ile Kocaeli’de yapılan programa bağlanarak, Sekapark alanındaki Kocaelilileri selamladı. Program Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamlamasının ardından sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Telekonferans İle İftara Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN