Türkiye'nin en iyi haber sitesi

23. Kent Bayramlaşmasında Buluşacak

Giriş Tarihi: 15.7.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Kocaeli 23. Kent Bayramlaşmasında Buluşacak
23. Geleneksel Kent Bayramlaşması, Ramazan Bayramı’nın ilk günü saat 14.00’te Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yapılacak.
Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Kent Konseyi tarafından bu yıl 17 Temmuz Cuma düzenlenecek 23. Geleneksel Kent Bayramlaşması’nın hazırlıkları tamamlandı. Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, düzenlenen basın toplantısında Ramazan Bayramı’nın ilk günü saat 14.00’te Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenecek Kent Bayramlaşmasına tüm Kocaeli halkını davet etti.
Fuar içinde yer alan Kocaeli Kent Konseyi’nde gerçekleşen basın toplantısına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş, Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, Kocaeli Valiliği AB İl Koordinatörü Enver Düz ve Kent Konseyi temsilcileri katıldı.
Toplantıda konuşan Kent Konseyi Başkanı Köktürk, ‘’Başta barış ve huzur olmak üzere birlik, beraberlik, kardeşlik ve yardımlaşma duygularımızın pekişeceği, her kesimden, her görüşten insanımızla bir araya geleceğimiz Kent Bayramlaşması’na bütün Kocaeli halkını davet ediyoruz’’ dedi.
Köktürk, basın toplantısında 23. Geleneksel Kent Bayramlaşması öncesinde siyasi parti il başkanlıkları, basın kuruluşları, sendikalar, odalar ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştirdiklerini anlattı. Köktürk, yaptıkları bu ziyaretlerde ilgili kişileri Kent Bayramlaşması’na davet ettiklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocaeli 23. Kent Bayramlaşmasında Buluşacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN