Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türk sinemasında, Yeşilçam sıcaklığında yeni bir hikaye: Her Şey Mümkün

Unutulmaz Yeşilçam filmlerinin ortak noktası, topluma tarafsız bir ayna tutması ve seyircinin o aynada kendisini görmesiydi. Her Şey Mümkün, o aynayı bugünün Türkiye’sine tutuyor.

Giriş Tarihi: 4.5.2017 15:33
Türk sinemasında, Yeşilçam sıcaklığında yeni bir hikaye: Her Şey Mümkün

Aynada, değişen değer yargıları, ahlak anlayışı, hayattan beklentiler, mutluluk, mutsuzluk, toplumun farklı kesimlerinden gelen karakterlerin para ve başarı için neler yapabileceği var. Her Şey Mümkün, bugünün Türkiye'sini özlediğiniz Yeşilçam filmleri gibi eğlenceli, sıcak, hızlı ve şaşırtıcı bir senaryoyla anlatıyor. Üstelik Yeşilçam'ın efsane çiftleri gibi yeni bir çift yaratarak: Yetkin Dikinciler ve Azra Akın...

Birbirlerine ikiz kadar çok benzeyen İstanbul'un en büyük holdinglerinden birinin patronu Selim ile Kasımpaşa'da tesisatçılık yapan İbrahim'in yolları kesişir. Selim'in çapkınlığının ortaya çıkmaması, düzeninin bozulmaması İbrahim'in vereceği karara bağlıdır. İbrahim'in arkadaşı İlyas'ı mafyanın elinden kurtarmak için kabul ettiği teklif, bu iki ayrı dünyada yaşayan onlarca kişinin hayatını ve Türkiye gündemini derinden etkileyecektir. İşin içine aldatılan kadınların rekabeti de girince şenlik başlar. Her Şey Mümkün; eğlenceli, romantik, heyecanlı her anı sürprizli, hayat gibi dolu dolu bir film.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk sinemasında, Yeşilçam sıcaklığında yeni bir hikaye: Her Şey Mümkün
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN