Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bozcaada bir kez daha caz ile buluşmaya hazırlanıyor!

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ve biletleri tükenen bu sene tekrar Bozcaada'nın en güzel zamanı olan Temmuz ayında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Caz festivalleri fikrine açık havada bir caz festivali deneyimi tasarlayarak yeni bir bakış açısı getiren Bozcaada Caz Festivali bu sene yeniden festivalcilerin odak noktası olacak.

Giriş Tarihi: 28.2.2018 10:51
Bozcaada bir kez daha caz ile buluşmaya hazırlanıyor!

Yaşattığı deneyim, enerjisi, doğa ve adayla bağı ile herkesi derinden etkileyen festival, bu yıl ikinci kez bizi büyülemek üzere yola çıkıyor. Festival adanın en güzel koyu olan Ayazma'ya tepeden bir bakış atarak Tarihi Manastır'ın yeşil bahçesinde 27-28-29 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek.

Farklı jenerasyonlardan müzisyenleri dinleyiciyle buluşturacak olan Bozcaada Caz Festivali; funk, pop, etnik, balkan, füzyon ve özgür caz gibi türleri içerecek geniş bir programla Kabak & Lin, allaturca music ve Pavli Bozcaada iş birliği ile düzenlenecek. Kendine Has ve Avek Volkswagen katkılarıyla gerçekleşecek Bozcaada Caz Festivali bünyesine bu sene müzikle beraber, atölyeler, sosyal projeler, gastronomi projeleri, adanın farklı noktalarında karşınıza çıkacak etkinlikler ve konserler ekleyerek içeriğini genişletecek ve Bozcaada'ya yayılacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bozcaada bir kez daha caz ile buluşmaya hazırlanıyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN