İshak Gazel: Siyasi Hayatıma Çay Dağıtarak Ve Bayrak Asarak Başladım

Giriş Tarihi: 12.3.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
İshak Gazel: Siyasi Hayatıma Çay Dağıtarak Ve Bayrak Asarak Başladım
AK Parti Milletvkili Aday Adayı İshak Gazel, siyasi hayatına çay dağıtıp, bayrak asarak başladığını kaydetti.
33 yaşında İl Başkanlığı görevine getiriliğini belirten Gazel, AK Parti’nin en genç il başkanı ünvanıyla görev yaptığı 1,5 yıl içinde 2 seçimi partinin oylarını artırarak sonuçlandırdığını ifade etti. Gazel, küçüklüğünde parti binasında çay dağıtıp, seçim dönemlerinde bayrak astığını söyledi.
Türkiye’de büyük şehirlerin genelde çevrelerindeki tüm illerden göç aldığını belirten Gazel, çevresinde büyüyen ve göç alan bu kadar fazla şehir olan Kütahya’dan başka il olmadığını, bunun da buraya kadar gelen yatırımcıları çevre illere kaydırdığını, bunu aşmanın yolunun da İstanbul-Antalya, Ankara-İzmir arası ana yolların Kütahya’dan geçmesini sağlamak olduğunu söyledi.
Gazel, endüstriyel tarım, ihracat, termal turizm, sağlık turizmi gibi şehrimizin avantajlı olduğu konular ana konular olduğu takdirde sanayinin büyümesinin önünde engel kalmayacağını dile getirdi.
İshak Gazel, şehir olarak devlet desteği almak konusunda sıkıntı yaşandığını ancak bu imkanları kentin özel sektör için cazip hale getirilmesi gerektiğini belirtti.
Kütahya’dan hızlı büyüyen illere göre üniversitemnin daha fazla yatırım aldığını vurgulayan Gazel, "Havalimanının buraya yapıldığını, Zafer Kalkınma Ajansı’nın buraya kurulduğunu ancak girişimcilerimizi çevre illere kaptırıyoruz" ifadelerini kullandı. (EFE)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İshak Gazel: Siyasi Hayatıma Çay Dağıtarak Ve Bayrak Asarak Başladım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN