Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ormancılara Eğitim

Giriş Tarihi: 20.3.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 11:33
Ormancılara Eğitim
Orman Bölge Müdürlüğü tarafından orman muhafaza memurları, şeflik mutemetleri ve dava takip memurlarına yönelik eğitim semineri düzenlendi.
Orman Zararlıları ve Mücadele Şube Müdürlüğü koordinatörlüğünde Şube Müdürü Mustafa Ertem ve işletme avukatları tarafından verilen eğitim; tüm işletme müdürlüklerinde gerçekleştirildi.
Eğitim seminerinde; orman koruma ekipleri, orman suçlarının takibi, suç tutanaklarının tanzimi, 6831 sayılı Orman Kanunu’na aykırı fiillerde tazminat hesapları, iletişim ve halkla ilişkiler, arama, el koyma işlemleri, suçüstü hali, idari para cezalarının uygulanması ile ilgili iş ve işlemler, orman memurlarının silah taşıma yetki ve sorumlulukları konu başlıkları altında gerekli bilgiler aktarıldı.
Domaniç Orman İşletme Müdürlüğünde başlayan eğitim, Emet, Gediz, Simav, Tavşanlı ve Kütahya Orman İşletme Müdürlükleri’ndeki eğitimle tamamlandı.
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından her sene rutin olarak yapılan eğitim seminerleri ile meslekteki yeni bilgiler paylaşılırken, muhafaza memurlarının donanımının da arttırılması amaçlanıyor.(EFE)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ormancılara Eğitim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN