Hisarcık’lı Genç Yazar İbrahim Toprak’ın “Ömrünü Ömrüme İlikler Misin?" İsimli Kitabı Çıktı

Giriş Tarihi: 13.4.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 09:45
Hisarcık’lı Genç Yazar İbrahim Toprak’ın “Ömrünü Ömrüme İlikler Misin? İsimli Kitabı Çıktı
Üniversite mezunu Hisarcıklı genç yazar İbrahim Toprak, “Ömrünü Ömrüme İlikler misin?" isimli ilk eserini piyasaya sürdü.
“Ömrünü Ömrüme İlikler misin?" kitabıyla yazar dünyasına katılan genç yeteneklerden İbrahim Toprak, kitabının başlığını, koşulsuz sevgi, ömürlük bir ömür isteğinin doğurduğunu söyledi. Deneme türü kitabının aşk üzerine yazılmış denemelerden oluştuğuna vurgu yapan Toprak,” Kitabın içerisindeki denemeler gerçek duyguları yansıtmaktadır. Doğallığı sevdiğim için bunu kitabıma olduğu gibi aktarmaya özen gösterdim. Üç bölümden oluşan kitap, “Ayrılığın Dirilişi” filizlenen ayrılık anılarım, “Hüzn-ü Müebbet” içimdeki çığlıkların kağıtlara dökülmesi ve “Umudun Zaferi” umut etmenin güzel şey olduğunu, denizin dibine batıp tüm gücüyle ayağıyla kendini suyun üstüne atan bir insan gibi nefes almak için verdiğim mücadeleleri içermektedir.”dedi.
Amacının bir kitap çıkartıp gelecek kuşaklara eser bırakabilmek olduğunu belirten İbrahim Toprak, ” Öncelikle kitabı çok satanlar listesinde yer alan bir yazar olup, köy köy, ilçe ilçe, il il dolaşıp insanlara sevgiyi, acıyı, hüznü, sadakati ve yardımseverliği anlatabilmek, her insana seslenmek en çok istediğim şey, Başlangıçta yazılarım kitap çıkartmak için olmadı. İçimdeki sitemleri birileri duysun istiyordum. Bir nevi kendi kendimi terapi yapıyordum. Baktım ki yazılar birikmeye başladı ve çevremde okuyanların güzel tepkilerini alınca, kitap hâline getirilmesine karar verdim. Bu süreç 2012 yılında başlayan bir süreçti. Yavaş yavaş sadece hissettiğim sürede yazdığım yazılardan ibaret. Kitabın sayfa sayısı çok olsun diye asla yazmadım. Karınca misali yavaş yavaş ilerledim ama büyük bir ilhamla yol aldığımı düşünüyorum” diye konuştu.(MA-EFE)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hisarcık’lı Genç Yazar İbrahim Toprak’ın “Ömrünü Ömrüme İlikler Misin?" İsimli Kitabı Çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN