Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vural Kavuncu Gazetecilerle Biraraya Geldi

Giriş Tarihi: 6.7.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 7.7.2015 13:15
Vural Kavuncu Gazetecilerle Biraraya Geldi
AK Parti Milletvekili Vural Kavuncu, gerçekleştirdiği basın toplantısı ile hükümet kurma girişimlerini ve yatırımları değerlendirdi.
Milletvekili Prof. Dr. Vural Kavuncu Ayyıldız Cafe’de yaptığı basın toplantısında, “Biz hükümetin kurulacağına inanıyoruz ama zaman zaman muhalefette çatlamalar, anlaşmazlıklar oluyor. Bizler hükümet kurulması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz, ama erken seçim olursa bu Ak Parti’nin ayıbı değildir” dedi.
Tavşanlı’da gazetecilerle bir araya gelen Vural Kavuncu, gündem ilişkin ve yapılacak olan projeler hakkından açıklamalar yaptı.
Sokağa çıktıklarında halkın kendilerine karşı teveccühü devam ettiğini belirten Kavuncu, Hükümetin kurulması için gerekliği gayreti göstereceklerini, ama erken seçim olursa bunun Ak Parti’nin ayıbı olmadığını söyledi.
Kütahya’da ve Tavşanlı’da yatırımların yoğun bir şekilde devam ettiğini vurgulayan Kavuncu, yakın zamanda çok farklı, değişen, gelişen bir Tavşanlı manzarası ile karşılaşılacağını belirtti.
Toplantıda gazetecilerin yanı sıra , Ak Parti ilçe başkanı Hilmi Gümüş, Tavşanlı Belediye başkanı Mustafa Güler, Tunçbilek Belediye başkanı Agah Aşkın, Kuruçay Belediye başkanı Erhan Demiray, Tepecik Belediye başkanı Adnan Korkmaz, Balıköy eski belediye başkanı Recep Şaban Toy, İl Genel Meclisi Üyeleri ve parti yöneticileri katıldı.(Tİ - EFE)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vural Kavuncu Gazetecilerle Biraraya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN