Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fotoğrafçılar Hünerlerini Sergiledi

Giriş Tarihi: 8.7.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 15:56
Fotoğrafçılar Hünerlerini Sergiledi
Tavşanlı’da profesyonel ve amatör fotoğraf çekme uğraşısı içinde olan fotoğrafçılar, emeklerini, Cumhuriyet Meydanı’nda sergilediler.
’nın Tavşanlı ilçesinde yaşayan fotoğraf meraklıları, düzenledikleri organizasyonda; çektikleri kareleri halka sundu. Tavşanlı Fotoğraf Kulübü ve Tavşanlı Fotoğraf platformu üyelerinin çektikleri fotoğraflar, Cumhuriyet Meydanı’nda gösterime sunuldu. 60 farklı fotoğrafın gözler önüne serildiği sergi, 17 fotoğrafçının deklanşöründen çıkan karelerden oluşuyor.
Serginin oluşması için ilk adımı atan Nihat Mermer, "Tavşanlı’da, gerek profesyonel olarak gerekse amatörce, fotoğraf çekmeye gönül vermiş birçok kişi olduğunu fark ettik. Bu bağlamda da Mustafa Uysal’ın liderliğinde, sosyal medya üzerinden, fotoğraflarımızı sunabileceğimiz bir alan oluşturduk. Kısa zamanda da 2 bin 500 civarında fotoğraf tutkununu bir araya getirdik. Hatta bu sayede, Tavşanlı Fotoğraf gibi yeni platformlar oluştu. Sosyal medya üzerinden sürdürdüğümüz fotoğraf yayınlama faaliyetimizin yansımalarını, sanal ortamdan alıp gerçek hayatta da insanlarla buluşturmak istedik. Birkaç ay öncesinden yaptığımız planlama ile Ramazan ayında, çektiğimiz fotoğrafları sergilemek için adım attık. Tavşanlı Belediyesi de fikrimizi destekledi ve sergimizi açtık" dedi.
Fotoğraf sergisinin 3 gün süreyle gezilebileceği belirtildi. (Tİ-EFE)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fotoğrafçılar Hünerlerini Sergiledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN