Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mehmet Ali Türkel: Huzur Ve Refahı Bozmak İsteyenlere Fırsat Vermeyeceğiz

Giriş Tarihi: 14.7.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 14.7.2015 10:58
Mehmet Ali Türkel: Huzur Ve Refahı Bozmak İsteyenlere Fırsat Vermeyeceğiz
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet Ali Türkel, toplumun huzur ve refahını bozmaya çalışanlara asla fırsat vermeyeceklerini dile getirdi.
MHP İl Başkanlığı, TOKİ Yeşil Bahçe Tesisleri’nde teşkilat mensuplarına iftar yemeği verdi.
MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık’ın da katıldığı iftar sonrası bir konuşmaya yapan İl Başkanı Mehmet Ali Türker, "Gönül yapmak yerine yıkan, kalp onarmak yerine kıran, muhabbetle dostlukla ve kardeşlikle muamele yapmak yerine fitne ve fesatla vakit geçirenlere, birlik, bütünlük ve kardeşlik duyguları yerine ayrışma ve nifak tohumu ekenlere Allah’ın izni ve inayetiyle fırsat vermeyeceğiz" dedi.
Başkan Mehmet Ali Türkel, ’küresel emperyalist düzenin uygulamalarının sonucu’ olarak; içecek su, karnını doyuracak aş bulamayan, açlık ve yoksulluğun kucağına itilmiş insanlar olduğuna dikkat çekti. Türkel, "Bu hazin tablo vicdanlarımızı sızlatmaktadır. Bu eşitsiz, haksız, ahlaksız ve insafsız küresel düzenin bu haliyle sürdürülmesi mümkün değildir. Yoksulluk ve yolsuzluğun son bulduğu, güçlü bir demokrasi kurularak kamu düzeninin tesis edildiği, ayrımcılık, israf, işsizlik ve geçim derdinin olmadığı, sevgi, saygı, hoşgörü ve barışın hakim olduğu, huzurlu ve mutlu insanların yaşadığı, milli birlik ve beraberlik içerisinde güçlü ve büyük devlet, zengin millet ülküsünü yakalamış bir Türkiye idealini gerçekleştirebilmenin inanç ve imanı içerisinde bu kutlu yolda sarsılmaz bir inanç ve emekle yürümeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. (EFE)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mehmet Ali Türkel: Huzur Ve Refahı Bozmak İsteyenlere Fırsat Vermeyeceğiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN