Hisarcık İlçe Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne Atama

Giriş Tarihi: 2.10.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 2.10.2015 11:15
Hisarcık İlçe Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne Atama
’nın Hisarcık ilçesinde Ali Karakurt’tan boşalan İlçe Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü görevine, Ziraat Mühendisi Ramazan Özşahin getirildi.
Ali Karakurt’un Aslanapa İlçe Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğüne Ziraat Mühendisi olarak tayin edilmesi üzerine, Kütahya İl Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğünde Ziraat Mühendisi olarak görev yapan Ramazan Özşahin atandı.
Ramazan Özşahin, 1981 yılında Afyon’un Sandıklı ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Sandıklı ilçesinde tamamladıktan sonra 1998 yılında Konya Veteriner Sağlık Meslek Lisesinden mezun oldu. Memuriyete 2006 yılında Kütahya’nın Altıntaş ilçesi Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğünde Veteriner Sağlık Teknisyeni olarak başlayan Özşahin, 2014 yılında Kütahya İl Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğüne atandı. Aynı yıl Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesini bitirdi. 2015 Nisan ayında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının açmış olduğu Görevde Yükselme Sınavını kazanarak, Kütahya İl Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü Ziraat Mühendisi kadrosuna atanan Hisarcık İlçe Gıda ve Hayvancılık Müdürü Özşahin, Evli ve 2 çocuk babası.(MA-EFE)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hisarcık İlçe Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne Atama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN