Engelsiz Üniversiteler Aydın’da Buluştu

Giriş Tarihi: 13.10.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 13.10.2015 11:52
Engelsiz Üniversiteler Aydın’da Buluştu
Engelsiz Üniversiteler Bölge Toplantısı, Adnan Menderes Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Açılışa Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recai Tunca, akademik ve idari personelin yanı sıra 38 üniversitenin engelli birim temsilcileri katıldı. 14. Engelsiz Üniversiteler Toplantısına Dumlupınar Üniversirtesi’ni (DPÜ) temsil etmek üzere Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında görevli Mimar Seçil Tanrıvermiş ve Engelli Öğrenci Birimi Koordinatörü Ali Osman Altınay katıldı.
Dumlupınar Üniversitesi’nin sekretaryasını yürüttüğü Engelsiz Yönlendirme ve Bilgilendirme Sistemi Projesi, Kastamonu Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Koordinatör Yardımcısı Mehmet Üneş, Akdeniz Üniversitesi Görme Engelliler Birim Sorumlusu Sarper Arıkan ve Engelli Öğrenci Birimi Koordinatörü Ali Osman Altınay tarafından toplantıya katılan 38 üniversiteye tanıtımı yapıldı.
DPÜ Engelli Öğrenci Birim Koordinatörü Ali Osman Altınay katkılarından dolayı Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bircan’a teşekkür plaketi olarak Üniversitemizin anı tabağını takdim etti.(EFE)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Engelsiz Üniversiteler Aydın’da Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN