Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Faruk Salman: Deniz Seki'yi biz ihbar etmedik

Geçtiğimiz cumartesi günü 6 aylık kaçışın ardından yakalanarak yeniden cezaevine gönderilen Deniz Seki'nin nişanlısı Faruk Salman, Salman ailesinden hiç kimsenin Seki'yi ihbar etmediğini açıkladı.

Giriş Tarihi: 20.11.2014 12:45 Güncelleme Tarihi: 20.11.2014 13:11
Faruk Salman: Deniz Seki'yi biz ihbar etmedik

"Uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan tutuklanan şarkıcı Deniz Seki'nin nişanlısı Faruk Salman, Salman ailesinden hiç kimsenin Seki'yi ihbar etmediğini, bu konudaki haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Salman, avukatı aracılığıyla yaptığı yazılı açıklamada, Seki'nin yakalandığı evin kendisine ait olduğu iddiasının gerçek olmadığını aktardı.

Seki'nin mülkiyetindeki bir araçta tapu kayıtları bulunduğu, anılan tapu örnekleriyle Salman ve nişanlısı Seki'nin yurt dışına kaçış hazırlığı yaptığı iddialarının "magazinsel kurgu" olduğu belirtilerek, aracın Seki'nin kuzeni tarafından kullanıldığı kaydedildi.

DÜĞÜN, SEKİ ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞUNCA YAPILACAK

Açıklamada, Salman'ın Seki'yle en kısa zamanda evlenme arzusunda olduğu vurgulanarak, şu ifadelere yer verildi:

"Bu evliliğin cezaevinde gerçekleştirileceği beyanı müvekkile ait değildir. Salman, Seki'nin suçsuzluğuna ve aklanacağına inanmaktadır. Ancak her iki tarafa yakışır koşullarda bir düğün düşünüldüğü için ve nişanlısının kısa sürede aklanacağı inancıyla, düğünü tercihen Seki özgürlüğüne kavuştuğunda gerçekleştirmeyi arzu etmektedirler."

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Faruk Salman: Deniz Seki'yi biz ihbar etmedik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN