Akkurt STK’ların Kadın Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 20.2.2015 14:08
Akkurt STK’ların Kadın Temsilcileriyle Bir Araya Geldi
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Akkurt, 27 Şubat’ta yapılacak olan kongrede görevi devredecek. Bu kapsamda Malatya’daki STK’ların kadın temsilcileri ile bir araya gelen Akkurt, çok zor süreçten geçtiklerini belirterek helallik istedi.
Akkurt, düzenlenen yemekte yaptığı konuşmada, kadınların siyasette daha etkin olabilmesi adına AK Parti’nin gerekli zeminleri hazırladığını, kendilerinin de Malatya’da bu konuda mücadele ettiklerini söyledi. Bu mücadeleyi verirken çok zorlu süreçlerden geçtiklerini ifade eden Akkurt, "Uzun zamandır AK Parti Kadın Kolları Başkanlığını yürüttüm, kadın arkadaşlarımızla beraber. Ama kadın sivil toplum başkanlarımızla da bu süre zarfında zaman zaman bazı toplantılarda ve çalışmalarda bir araya geldik. Onlar kadınlar adına Malatya’da bir takım şeyler yapmaya çalıştılar. Bizler de AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı olarak bu güne kadar gerek siyasetle ilgili gerek siyasette kadın varlığının artması adına mücadele vermeye çalıştık” dedi.
"Ancak bugün her şeyin bir sonu olduğu gibi bu görevinde bir sonu var” diyen Akkurt, “Görevimizin sonuna geldik. Bu sonu İnşallah güzel bir finalle yapmanın gayretindeyiz” dedi.
Etkinlikte söz alan Himayeye Muhtaç Çocuklar ve Kadınlar Sosyal Yardım ve Dayanışma Derneği (HİMYAÇ) Genel Başkanı Ece Budan ise, Emine Akkurt’ta Malatya’da yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akkurt STK’ların Kadın Temsilcileriyle Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN