Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir Zabıtası Denetimlerine Aralıksız Devam Ediyor

Giriş Tarihi: 20.2.2015 11:18
Malatya Büyükşehir Zabıtası Denetimlerine Aralıksız Devam Ediyor
Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından, hijyenik şartlara uymadığı tespit edilen 1050 kg balık imha edildi.
Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı Zabıta Şube Müdürlüğü ekipleri şehir merkezinde denetimlerini yoğun bir şekilde sürdürüyor.
Rutin denetimlerin yanı sıra vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve hijyenik koşullarda gıda temin etmelerini sağlamak amacıyla da denetimlerde bulunan Zabıta Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, il merkezinde satış yapmak isteyen seyyar balıkçıları denetledi.
Konuyla ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen bilgilere göre, il merkezinde sağlık ve hijyen koşullarına uygun olmayan ve satış izni bulunmayan seyyar balıkçılara yönelik denetim yapıldı.
Yapılan denetimler sırasında baraj, göl ve derelerden yakalandığı belirlenen ve kaçak yollardan şehir merkezine getirilen 1050 kg balık, Zabıta Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından el konularak, imha edildi.
Hemşerilerimizin daha sağlıklı ve hijyenik ortamlarda gıda tüketmelerini temin etmek amacıyla, Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri tarafından denetimlerin daha sık bir şekilde sürdürüleceği bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Malatya Büyükşehir Zabıtası Denetimlerine Aralıksız Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN