Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çakır: Cumhurbaşkanı Erdoğan İle ’nın Sorunlarını Konuştuk

Giriş Tarihi: 22.2.2015 15:58
Çakır: Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Malatya’nın Sorunlarını Konuştuk
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın belediye ziyaretinde Malatya’nın sorunları ve talepleri ile ilgili baş başa konuştuklarını söyledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Malatya’dan ayrılmasının ardından ziyareti değerlendiren Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, iki yılda 6 defa Malatya’ya gelerek kendilerini onurlandıran Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tüm Malatyalılar adına teşekkür ettiğini söyledi.
Erdoğan’ın Büyükşehir Belediyesi’ne nezaket ziyaretinde bulunduğunu belirten Çakır, “Çalışmalarımız, proje ve taleplerimiz hakkında kendilerine brifing verdim. Malatya’ya çok önem verdiklerini bilhassa defaten ifade ettiler. Malatya’nın benim gönül dünyamda müstesna bir yeri var dediler” bilgisini verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir saate yakın baş başa görüşme fırsatı bulduklarını da belirten Çakır, “Bu görüşmede, Yeni Türkiye ve Yeni Malatya ana gündemimiz oldu. Sayın Cumhurbaşkanımızla yaptığımız baş başa görüşmede Malatya’mızın sorunları ve taleplerimiz ile ilgili detaylı konuşma fırsatımız oldu. Cumhurbaşkanımızın Malatya ile ilgili meselelere olan özel duyarlılığı ve hassasiyeti bizleri ziyadesiyle memnun etti” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çakır: Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Malatya’nın Sorunlarını Konuştuk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN