Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yüzmede Başarı Getiren Öğrenci Ödüllendirildi

Giriş Tarihi: 5.3.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 5.3.2015 11:57
Yüzme şampiyonasında başarı getiren öğrenci ödüllendirildi.
Final Okulları Şubesi tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Okulumuz öğrencilerinden Onur Cem Paliça, Gaziantep’te düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi grup yüzme müsabakalarında 100 metre serbest stilde 1.19 sn ile bölge birincisi olurken 400 metre serbest stilde de 6.50 sn ile bölge ikincisi oldu. Onur Cem’in başarıları sadece bahsettiğimiz derecelerle sınırlı değil. Öğrencimizin İl karması serbest bayrak grubunda ve il karması karışık bayrak grubunda ikincilik madalyaları da bulunmaktadır.
Bu dönem kullanıma hazır olan yüzme havuzumuzda yüzme antrenörümüz ve Beden Eğitimi öğretmenimiz Tuba Katırcı eşliğinde çalışmalara başlayan öğrencimiz milli takım seçmeleri için hazırlanıyor” denildi.
Açıklamada, “Aynı zamanda öğretmenimizin diğer bir amacı ise Onur Cem gibi bu branşa yatkın öğrencileri milli takım seçmelerine hazırlamak.
Biz de Final Okulları olarak hem Onur Cem’e hem de seçmelere hazırlanan tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.
Öğretmen Tuba Katırcı ise, bu dönem havuzun faaliyete geçmesi ile birlikte beden eğitimi dersi içerisinde yüzme bilmeyen öğrencilere yüzme öğreteceğini ifade edip, yüzme bilen öğrencilere ise yüzme tekniklerini aktaracağını bildirdi.
Bu arada, yüzme şampiyonasında başarı getiren öğrenci de ödüllendirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüzmede Başarı Getiren Öğrenci Ödüllendirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN