Milletvekili Şahin’den AK Parti Gençlik Kollarına Hayırlı Olsun Ziyareti

Giriş Tarihi: 24.3.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 14:58
Milletvekili Şahin’den AK Parti Gençlik Kollarına Hayırlı Olsun Ziyareti
AK Parti Milletvekili Mustafa Şahin, geçtiğimiz günlerde AK Parti Malatya Gençlik Kolları Başkanlığı’na seçilen Enis Aydoğan ile yeni yönetiminde hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette konuşan Gençlik Kolları Başkanı Enis Aydoğan, göreve geldikten sonra Malatya’da bazı çalışmalara başladıklarını belirterek ilçelerde gençlik yapılanmaları ile ilgili ziyaretleri gerçekleştireceklerini söyledi. Önlerinde bir seçim olduğunu belirten Aydoğan, AK Parti’nin daha iyi yerlere gelmesi adına ellerinden gelen tüm gayreti göstereceklerini söyledi. Aydoğan, bu seçimde Malatya’nın Türkiye’de yine iyi bir dereceye yakalaması içinde geceli gündüzlü çalışacaklarını dile getirdi.
Yeni yönetime başarılar dileyen Milletvekili Mustafa Şahin de kendilerinden önceki dönemlerde çok ciddi bir takım sıkıntılar yaşanılarak bugünlere geldiklerini belirterek, “Bugünleri kolay bir şekilde salon sosyetesinin yapmış olduğu bir siyasi anlayışla biz elde etmedik. Gerçekten bunlarla ilgili sizin yaşlarınızdan itibaren arkadaşlarımızın bedel ödeyerek buralara geldiklerini biliyoruz” dedi.
AK Parti ile birlikte yeni bir Türkiye’nin temellerini attıklarını belirten Şahin, “Önümüzde 7 Haziran seçimleri var. Bu ülkede bugüne kadar başarılamayanları başardık 9 seçimi geride bıraktık, her seçimde gerçekten bir üst lige taşıdık bu ülkeyi. Hem almış olduğumuz sonuçlar itibariyle hem de yapmış olduğumuz devasa çalışmalarla” diye konuştu.
AK Parti dönemlerinde özellikle gençler ile ilgili de çok ciddi çalışmalara imza attıklarını belirten Şahin, şuan mecliste görüşülen bir yasa taslağı ile 18 yaşını dolduran gençlere seçme haklarına ilaveten seçilme hakkı da getirileceğini söyledi.
Şahin, “Çanakkale ruhunun bize bırakmış olduğu bu ülkede maalesef bugüne kadar baykuş sesleri ile hep gerçekten kulaklarımız çınlarken ama Allah’a hamd olsun 3 Kasım 2002 seçimlerinde sonra artık bu ülkenin asli çocukları asli sahiplerinin sesleri gür bir şekilde çıkmaya devam edecek” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milletvekili Şahin’den AK Parti Gençlik Kollarına Hayırlı Olsun Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN