Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Muhsin Yazıcıoğlu ’da Anılacak

Giriş Tarihi: 24.3.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 20:02
Muhsin Yazıcıoğlu Malatya’da Anılacak
25 Mart 2009 tarihinde Kahramanmaraş’ta yaşanan helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi (BBP) eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ’da Alperen Ocakları tarafından düzenlenen etkinlikle anılacak.
Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Şube Başkanı Süleyman Solmazgül, Kahramanmaraş’ta geçirdiği helikopter kazasında yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi (BBP) eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümünün 6. yılında anılacağını söyledi. Solmazgül, “Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun 25 Mart şahadetinin 6. yılı münasebetiyle bir dizi program gerçekleştireceğiz. Bütün gönül birliği yapmış dostlarımızla bir araya geleceğiz” diye konuştu.
Yazıcıoğlu’nun dava dosyasının halen bir muammada olduğunu savunan Solmazgül, “Dava dosyasının hala bir sonuca ulaşmaması biz Alperen Ocaklarını rahatsız etmektedir” dedi. Konuşmasında yetkilere seslenen Solmazgül, “Muhsin Yazıcıoğlu Türk-İslam dünyasının şerefli bir evladı ve şerefli bir lideri idi. Bakü’deki, Kerkük’teki, Kırım’daki, Kosova’daki, Ankara’daki, Hakkâri’deki tüm mütedeyyin insanların yüreğinde bir sızıdır bu durum. Akabinde mart ayı şehitler ayıdır. Çanakkale şehitlerimizin, Muhsin Başkan ve mütedeyyin kişilerin şahadet şerbetini içtiği bir aydır” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muhsin Yazıcıoğlu Malatya’da Anılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN