Kâhtalı: "Muhtarlara Çok Önem Veriyoruz"

Giriş Tarihi: 25.3.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 20:32
AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, muhtarların kendileri için çok önemli olduğunu belirterek her zaman istişare halinde olacaklarını söyledi.
AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder ve İl Başkan Yardımcıları ile birlikte Yeşilyurt Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Salman Şahbaz, 7 Haziran seçimleri öncesinde siyasilerle istişare halinde olduklarını belirterek Malatya için birlikte çalışacaklarını söyledi.
AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ise muhtarlar derneklerinin kendileri için en önemli sivil toplum kuruluşları olduğunu belirterek muhtarların vatandaşlarla devlet arasında bir köprü görevi gördüğünü söyledi. AK Parti olarak muhtarlara büyük önem verdiklerinin altını çizen Kahtalı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da dönem dönem muhtarlarla bir araya geldiğini ve onların görüş ve düşüncelerini dinlediğini dile getirdi.
Geçtiğimiz günlerde yapılan STK temayülüne de değinen Kahtalı, 2 bin 883 kişinin oy kullanarak tercihlerini belirttiklerini söyledi. Oylamanın bir bayram havasında geçtiğini ifade eden Kahtalı, “Bunu eleştirenlerde oldu ama bin 11 dernek yönetiminin tümünü davet ettik. Oylama sonuçları da bugün itibariyle genel merkeze teslim edildi” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kâhtalı: "Muhtarlara Çok Önem Veriyoruz"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN