Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeşilyurt Belediyesi’nden Oyun Parkı Atağı

Giriş Tarihi: 25.3.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 15:59
Yeşilyurt Belediyesi iki ay içerisinde mevcut parklara ve bahçesi uygun olan okullara 78 adet çocuk oyun grubu ve 40 adet açık hava spor aletleri yerleştirecek.
Yeşilyurt Belediyesi vatandaşların dinlenebilecekleri, spor yapabilecekleri ve eğlenebilecekleri ortamlara büyük önem veriyor. Bu kapsamda mevcut parklara ve okul bahçelerine iki ay içerisinde 78 adet çocuk oyun grubu yerleştirmeyi hedefleyen Yeşilyurt Belediyesi ayrıca parklara da 40 adet açık hava spor aletleri yerleştirecek.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "Çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın daha temiz, daha huzurlu ortamlarda hem dinlenmeleri hem de vakit geçirmeleri için Yeşilyurt Belediyesi olarak 78 adet çocuk oyun gurubunu yerleştirmeye başladık. Şuan da 20 adet çocuk oyun gurubumuzun montajlarını yaparak çocuklarımızın hizmetine sunduk. Bu iki ay içerisinde kalan çocuk oyun gruplarımızı da yerleştireceğiz. Vatandaşlarımıza her zaman hizmet etme sevdasıyla hareket ederek 40 adet açık hava spor aletlerimizi de çeşitli parklarımıza yerleştirerek vatandaşımızın hizmetine sunacağız "dedi.
Yeşilyurt Belediyesi montajını yaptığı ve çocukların hizmetine sunduğu oyun gruplarını ilk olarak Dilek, Topsöğüt, Duruldu, Tohma, Görgü, Kaynarca, Yeşilkaynak ve Sütlüce gibi kırsal mahallelere kurdu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeşilyurt Belediyesi’nden Oyun Parkı Atağı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN