Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kurtuba Akademisi Öğrenci Sempozyumu Başladı

Giriş Tarihi: 27.3.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 27.3.2015 21:03
Kurtuba Akademisi Öğrenci Sempozyumu Başladı
Yeşilyurt Belediyesinin destekleriyle ve BİLSAM’IN organizesiyle 27-28 Martta yapılacak Öğrenci Sempozyumlarının ilki bugün gerçekleşti.
Bilgi yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezinde (BİLSAM) gerçekleşen Kurtuba Akademisi Öğrenci Sempozyumuna Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Haydar Şahin, Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı Doç. Dr. İlhan Erdem, BİLSAM Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Tav, AK Parti Milletvekili aday adayı Prof. Dr. İbrahim Gezer ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Sempozyumda açış konuşmasını gerçekleştiren Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "Biz Yeşilyurt Belediyesi olarak eğitim alanında düzenlenen her türlü etkinliğe hem katılırız hem de destekleriz. Şöyle salona bakıyorum pırıl pırıl gençler görüyorum. Salonu dolduran bu gençler bizlerin geleceğidir. BİLSAM ve Yeşilyurt Belediyemizin destekleriyle gerçekleşen bu etkinliklerin İnşallah devamı gelecektir. Ben öğrendim ki ’mızda toplam 800 Yabancı uyruklu vatandaş Üniversitemizde eğitim görüyor. İnşallah eğitime verdiğimiz bu destekler ile bu sayıyı daha çok arttırabiliriz. Yeşilyurt Belediyemizin de desteklediği bu sempozyumu organize eden BİLSAM yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” dedi.
Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı Doç. Dr. İlhan Erdem’in moderatörlüğünde gerçekleşen sempozyuma konuşmacı olarak, Ankara Üniversitesi’nden Tuba Nur Umut, Gazi Üniversitesi’nden Tuba Ulutaş, Ankara Üniversitesi’nden Hatice Merve Çalışkan ve Yalova Üniversitesi’nden Zehra Öztürk isimli öğrenciler katıldı.
Toplamda 40 oturumun gerçekleşeceği sempozyumlar iki gün sürecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kurtuba Akademisi Öğrenci Sempozyumu Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN