Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MHP Battalgazi Teşkilatından Orduzu Muhtarına Ziyaret

Giriş Tarihi: 28.3.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
MHP Battalgazi Teşkilatından Orduzu Muhtarına Ziyaret
MHP Battalgazi İlçe Başkanı Gökhan Şahin, Orduzu Mahalle Muhtarı Zeki Bakan’ı ziyaret etti. Ziyarette muhtar Zeki Bakan, MHP için çalışma sözü verdi.
Ziyarette konuşan MHP Battalgazi İlçe Başkanı Gökhan Şahin, “MHP olarak seçim çalışmalarına yaklaşık 2 ay önce verdik. Orduzu Mahallemizi de ziyarette bulunuyoruz. MHP iktidara emin adımlarla yürümekte. 7 Haziran seçimlerinde ’da istediğimiz sonucu alacağız. Hükümetin durumu ortada, 12 yıldır Malatya’da yaptıkları ortada. Verdikleri bir şey yoktur, aslında Malatya’dan çok şey aldılar. Şuanda gündemi yakinen takip ediyoruz; öyle bir hale gelindi ki artık belediye başkanları, hükümet sözcüleri bir birlerinin yolsuzluklarını sunmaya başladılar. Kamuoyu bunları yakından takip ediyor. Ruh sağlıkları iyi değil. AKP hükümetine en bata Malatya’da ve Türkiye’de gereken dersi vermemiz lazım. MHP’yi hep beraber iktidara taşımamız lazım. Bunu da hep birlikte yapmamız gerekiyor” dedi.
Orduzu Mahalle Muhtarı Zeki Bakan ise, “Bu seçimlerde Orduzu’da 2 ile 3 bin arasında oyumuz var, kararsızların büyük oyu MHP’ye gelecek. MHP Orduzu’da şaha kalkacak. Orduzu’da çok değerli insanlarımız var. Canı gönülden kalben MHP’ye oyunu verecek çok değerli insanlarımız var, bize söz verdiler. Halkın yüzde 80’i ‘bu sefer AK Parti’yi sileceğiz, sandıkta ders vereceğiz’ diyor. Biz 32 sene öğretmenlik yaptım, kimse demedi ki ‘Zeki Bakan’ın anlında bir leke var, MHP’nin anlında bir leke var’ Biz iktidar olduğumuz dönemde ülkücülere yol açtı diye kalktılar Koray Aydın’ı hırsız ilan ettiler. Ama o Yüce Divan’da tertemiz çıktı. Şimdi para kutularının, Gökçek’in paramparça ettiği Ankara’nın hesabını versinler” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP Battalgazi Teşkilatından Orduzu Muhtarına Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN