Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İdareciler Ve Bürokratlar Birliği da Kuruldu

Giriş Tarihi: 31.3.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 06:17
2009 yılında Ankara’da kurulan İdareci ve Bürokratlar Derneği 2010 yılında yapılan tüzük değişikliğiyle birliğe dönüştü ve Türkiye genelinde yapılanmaya başladı. Şimdilerde temsilciliği de oluşturulan birliğin temel amacı kaliteli idareci ve kaliteli çalışma şekli kamu kurumlarıyla ortak çalışmak.
2009 yılında Ankara’da dernek olarak kurulan 2010 yılında yapılan tüzük değişikliğiyle Birliğe dönüşen İdareci ve Bürokratlar Birliği yurt genelinde yapılanmaya başladı.
Malatya’da da il temsilciliği oluşturulan birlik hakkında bilgiler veren il temsilcisi Selahattin Kılınç, “Bürokratlar birliği 2009 yılında Ankara’da kurulmuş 2010 yılında dernek olmuş ve teşkilatlanmaya başlamıştır. Amaç, idareciyle halkın arasındaki diyalogu ve halkın idareciye daha rahat ulaşmasını sağlamak, Ankara’daki bürokratlardan kurulan derneğimiz Malatya’da yeni teşkilatlanmaya başladı” dedi.
Kaliteli idareci ve kaliteli çalışma şekli için kamu kuruluşlarındaki idarecilerle görüşerek üye kayıtlarımıza başlayacaklarını belirten Kılınç, idarecilerin her zaman halka yakın olması gerektiğinin altını çizdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İdareciler Ve Bürokratlar Birliği Malatyada Kuruldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN