Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hakan Kalkan: "’nın Sorunlarına Çözüm MHP’de"

Giriş Tarihi: 2.4.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Hakan Kalkan: Malatya’nın Sorunlarına Çözüm MHP’de
MHP Milletvekili Aday Adayı Hakan Kalkan, Malatya’nın önemli sivil toplum kuruluşlarından Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret etti.
Başkan Ali Evren tarafından ağırlanan Hakan Kalkan, gerçekleştirdiği ziyaretler çerçevesinde Malatya’nın sorunlarını ayrıntılarıyla inceleme fırsatı bulduğunu belirterek, “Yaptığım görüşmeler, hem toplumun tüm kesimlerinin dertlerini öğrenmek açısından hem de bu dertlere çözüm konusunda Milliyetçi Hareket Partisi’nin çözüm önerilerini aktarmak açısından son derece yararlı oluyor” diye konuştu.
Malatya’ya hizmet veren tüm kesimlerle ayrıntılı görüşmeler gerçekleştirdiğini ve onların tecrübelerinden faydalandığını aktaran Kalkan, sorunun kaynağına inmenin her açıdan faydalı olduğuna dikkat çekti. Kalkan, Sivil Toplum Kuruluşlarının ülkenin sorunlarına bakış açısını her zaman göz önünde tuttuğunu ifade ederek şunları söyledi:
“Milliyetçi Hareket Partisi olarak Malatya’ya en fazla faydayı nasıl sağlarız bunu düşünüyoruz. O amaçla kendi birikimlerimizle Malatya’nın birikimlerini harmanlıyoruz. Böylece memleketimin menfaati için gerekenleri el birliğiyle yapacağız.”
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren de, Hakan Kalkan’a çıktığı yolda başarılar dileyerek başladığı konuşmasında, bir ilden birden çok parti temsilcisinin TBMM’de olmasının o ile büyük avantaj sağladığını kaydetti.
Meclis’e gönderdikleri milletvekillerinin hangi partiden olursa olsun memleketleri için ortak hareket etmelerini isteyen Evren, şunları kaydetti:
“Ortak hareket edilirse Malatya’mız gelişir, üniversitemiz gelişir. Vagon Onarım Fabrikası çürüyor, onun gelişmesi gerekir, çevre yolumuz 15 senedir bekliyor. Kayseri’nin, Konya’nın çevre-yolu yapılmış, Diyarbakır’ın yapılmış, Maraş’ın, Elazığ’ın yapılmış Malatya’nın ki ise hala yapılacak.”
MHP Malatya Milletvekili Aday Adayı Hakan Kalkan da, milletvekillerinin seçildikten sonra memleketleri için hareket etmeyi unutmamaları gerektiğini söyledi.
Önceki seçimlerde meclise gönderdiği isimlerin Malatya’ya iyi hizmet sağlamadığını vatandaşın gördüğünü ve 7 Haziran’da buna en iyi cevabı vereceklerine inancının tam olduğunu kaydetti ve ekledi:
“Cenab-ı Allah’ın izniyle adım adım ilerliyoruz.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hakan Kalkan: "Malatya’nın Sorunlarına Çözüm MHP’de"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN