Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık:

Giriş Tarihi: 3.4.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, 7 Haziran seçimlerinde sandıktan çıkacak sonuca tüm siyasi partilerin saygı duyması gerektiğini söyledi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti Malatya Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Aynur Oğuzhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İl Başkanı Hakan Kahtalı’nın da katıldığı ziyarette söz alan Aynur Oğuzhan, göreve geldikten sonra takım ruhu ile çalışarak, ’ben’ değil ’biz’ olmayı hedeflediklerini söyledi. İlçe Kadın Kolları ve tüm teşkilatla birlikte istişareli bir biçimde çalışmaya gayret gösterdiklerini belirten Oğuzhan, “Kadınlarla ilgili projelerimizi seçimden sonraya yoğunlaştırıp aktif bir şekilde çalışmalarda bulunacağız. Bizleri ziyaret eden Öznur Çalık hanımefendiye çok teşekkür ediyorum” dedi.
AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ise 7 Haziran seçimlerine çok kısa bir süre kaldığını belirterek, “İnşallah hem il ana kademe kadın kolları olarak hem ilçelerdeki kadın kolları başkanlarımızla ve yönetimleriyle birlikte el ele vererek, 7 Haziran seçimlerine en güçlü şekilde hazırlanmak dileğiyle bu gayret içerisinde olmak durumundayız. Ben bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalardan çok memnunum. Çok heyecanlı ve dinamik bir kadro oluşmuş. İnşallah hep birlikte çalışmalara devam ederiz” şeklinde konuştu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık da AK Parti’nin bir veda değil, vefa partisi olduğunu vurgulayarak, “Kadınlarımızın da bu anlamda bu vefayı bundan önce başkanlık yapan, kuruluşundan itibaren var olan bütün arkadaşlarımı başta kurucularım olmak üzere ziyaret eder, onları dinler, onlara dokunur ve partimizle bağlantılarını devam ettirirler” dedi.
Seçimin kendileri için çok önemli olduğunu yineleyen Çalık, yeni bir anayasa, başkanlık sistemi, çözüm sürecinin devamı, ekonomik ve siyasi istikrarın sürmesinin 7 Haziran 2015 seçiminin kodları olduğunu söyledi. Çözüm sürecini analar ağlamasın diye sonuna kadar devam ettireceklerini söyleyen Çalık, “Başkanlık sistemi ilk günden itibaren söylemlerimiz halindeydi, istikrar deyince ekonomiyi ve siyaseti buluşturmak AK Parti’ye nasip oldu. Bunlar inşallah 7 Haziran seçimlerinden sonra mutlaka devam edecek” şeklinde konuştu.
7 Haziran 2015 seçimlerinde çıkacak sonuca tüm siyasi partilerin saygı duymak zorunda olduğunu belirten Çalık, “Ben bütün teşkilat mensubu arkadaşlarıma, Aynur Oğuzhan Başkanımın başkanlığında bütün ilçe başkanlarıma hasetten teşekkür ediyorum. Şimdiden yapmış olduğunuz bütün çalışmalar için ellerinize, yüreklerinize sağlık diyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN