Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öğrencilere, Atık Piller Ve Ambalaj Atıklarının Zararları Anlatıldı

Giriş Tarihi: 21.4.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 21.4.2015 15:09
Öğrencilere, Atık Piller Ve Ambalaj Atıklarının Zararları Anlatıldı
Battalgazi Belediyesi Çevre Müdürlüğü tarafından ilkokul öğrencilerine yönelik “Atık Piller ve Ambalaj Atıkları” konusunda bilgiler verildi. Öğrencilere, atık pillerin doğaya zararının yanı sıra ambalaj atıklarının geri dönüşümünün ekonomiye katkıları anlatıldı.
Gazi İlkokulu 3. sınıf öğrencilerine yönelik Battalgazi Belediyesi Çevre Müdürlüğü tarafından yapılan bilgilendirme etkinliğine, Battalgazi Belediyesi Çevre Müdürü Kenan Güzel, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
ATIK PİLLERİN İMHASI KONUSUNDA BİLGİLER VERİLDİ
Öğrencilerin dikkatle dinlediği bilgilendirme etkinliğinde ilk olarak, atık pillerin doğaya ve çevreye verdiği zararlar, atık pillerin imhası konusunda bilgiler verildi. Bilgilendirme etkinliğinde öğrencilere daha sonra, ambalaj atıkları ve ambalaj atıklarının geri dönüşümü, ekonomiye kazandırılması konusunda ayrıntılı bilgiler verildi. Battalgazi Belediyesi Çevre Müdürü Kenan Güzel, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın talimatları doğrultusunda öğrencilere yönelik atık piller ve ambalaj atıklarının geri dönüşüme kazandırılması için eğitim çalışmaları yürüttüklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğrencilere, Atık Piller Ve Ambalaj Atıklarının Zararları Anlatıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN