Milli Eğitim Makam Aracına Kavuştu

Giriş Tarihi: 27.4.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 12:10
Milli Eğitim Makam Aracına Kavuştu
’nın Doğanşehir ilçesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ihtiyacı olan makam aracına ödenek bulaması üzerine Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük tarafından, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne makam aracı törenle teslim edildi.
Makam aracı bulunmayan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük’ten yardım isteyince LCW’den makam aracı hediye edildi. Doğanşehir Milli Eğitim Müdürlüğü önünde yapılan törende, Doğanşehir Kaymakamı Murat Irgatoğlu eğitime verdiği katkılarından dolayı Belediye Başkanı Vahap Küçük’e teşekkür etti.
Milli Eğitim Müdürü Caner Güler ise, “Milli Eğitimi Müdürlüğü’nün bir aracı yoktu. Vahap Amcamıza müracaat ettik. O da bizi çocuklarına yönlendirdi. Sağ olsunlar, bize bu sıfır aracı aldılar. Burada huzurlarınızda kendisine teşekkür ediyorum. Başkanımızın yardımları sadece bununla da sınırlı değil, her sene yaklaşık 5 bin öğrencimize giyecek temin ediyor” dedi.
Daha sonra Başkan Küçük, anahtarı Milli Eğitim Müdürü Caner Güler’e teslim etti. Küçük, “Doğanşehir’imizin eğitim kalitesinin yükselmesi ve gerekli denetimlerin daha hızlı yapılabilmesi için bu aracı hediye ediyoruz. Hayırlı hizmetlerde kullanmaları dileğiyle” diye konuştu.
Hizmet aracı törenine Doğanşehir Kaymakamı Murat Irgatoğlu, Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner Güler, okul müdürleri ve şube müdürler katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milli Eğitim Makam Aracına Kavuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN