44 spor Destek Gecesinde Amacına Ulaştı

Giriş Tarihi: 20.5.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 15:05
44 Malatyaspor Destek Gecesinde Amacına Ulaştı
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden 44 spor’da 2.başkan Barış Bingöl yapılan destek gecesini değerlendirdi.
Düzenlenen destek gecesinin iyi geçtiğini belirten Barış Bingöl, “Çok şükür gecemiz güzel geçti. Ben buradan bütün katılımcılara çok teşekkür ediyorum. Bizden desteklerini esirgemeyen Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, iş adamları Ali Galip Şahin ve Hulusi Akkoyun’a ayrıca teşekkür ediyorum. Çünkü gerçekten bu isimler 44 Malatyaspor’a önemli katkılar sundular. Tabi bunun yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a, yine Yeşilyurt ve Battalgazi belediye başkanlarımıza teşekkürlerimiz sunuyorum. Bütün siyasi partilerimiz de bize destek olacaklarını söylediler. Biz onların da desteğini alarak inşallah hak ettiğimiz 3.lige bu sene çıkmak istiyoruz” dedi.
Barış Bingöl yönetim kuruluna takviye yaptıklarını da söyleyerek, iş adamı Nuri İlgün’ün kulüp 2.Başkanlığı görevine getirildiğini ifade etti.
Yönetim kuruluna takviyelerinin süreceğini söyleyen Bingöl, “Nuri Bey zaten 4 yıldır bizim yanımızdaydı. Bundan sonra kendisi daha aktif olacak. Benim İstanbul’dan iş ortağım. Kendisine teşekkür ediyorum. Birkaç isim daha girecek yönetime. Yönetimi biraz daha güçlendireceğiz. Birlik beraberlik olmazsa zaten bu iş olmuyor. Sırt sırta verip Allah’ın izniyle bu takımı bir üst lige çıkaracağız. Tabi ki bu sene de hedefimiz 3.lig” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
44 Malatyaspor Destek Gecesinde Amacına Ulaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN