Tüfenkci: “Vatandaş 7 Haziran’da İstikrarı Seçecek”

Giriş Tarihi: 26.5.2015 20:18 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 02:13
Tüfenkci: “Vatandaş 7 Haziran’da İstikrarı Seçecek”
AK Parti Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, “İstikrar ve güvenin devamlılığı yanında Ortadoğu’nun ve dünyanın güçlü lider bir ülkesi olma yolunda başarıyla yürüyen Türkiye için milletimiz yine AK Parti diyecektir” dedi.
Bülent Tüfenkci, beraberindeki partililerle birlikte Malatya NetHaber Gazetesini ziyaret etti. Ziyarette AK Parti’nin Türkiye için önemli bir şans olduğunu ifade eden Bülent Tüfenkci, istikrar ve güçlü bir iktidarla başlanan hizmetlerin yeni dönemde tamamlanacağını söyledi.
Tüfenkçi, muhalefet partilerinin boş vaatlerden öteye gitmeyen söylemlerine de dikkat çekerek, “Türkiye’nin gerçeklerinden bihaber olan muhalefetin bu gün seçim meydanlarında açıkladığı boş vaatlerden öteye gitmeyen söylemleri halkımız tarafından kabul görmüyor. Ziyaretlerimiz sırasında sanayici ve iş adamlarımız, esnafımız, değişik meslek kuruluşu mensubu vatandaşlarımız, kadınlarımız, gençlerimiz bu vaatleri ciddiye almıyor. Türkiye 7 Haziran’da istikrarın devamlılığı, huzur ve güven ortamının devamlılığı için oy kullanacak ve AK Parti bu seçimden de daha güçlü bir şekilde çıkacaktır” dedi.
7 Haziran seçimlerinin diğer seçimlerden farklı olduğunu belirten Tüfenkci, “Başbakanımızın da söylediği gibi Yeni Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz. Eski Türkiye’nin halini hepimiz biliyoruz. Halkımıza bunları anlatacağız. Özellikle de genç kardeşlerimize. Eskiden hastaneler böyle değildi. Çocuklarımızın sıralarında kitapları hazır değildi. Bölünmüş ve duble yollar otobanlar yoktu. Barajlar, göletler, sulama alanları sayısı arttı. İnsanlarımız huzura ve rahata kavuştu” diye konuştu.
Malatya NetHaber Gazetesi imtiyaz sahibi Ahmet Keskin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tüfenkci’ye başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tüfenkci: “Vatandaş 7 Haziran’da İstikrarı Seçecek”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN