Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ölmeztoprak, Doğanyol İlçesini Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 27.5.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 13:44
Ölmeztoprak, Doğanyol İlçesini Ziyaret Etti
Seçim çalışmaları kapsamında ’nın Doğanyol ilçesinde, halkı ve esnafı ziyaret eden, Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Münir Doğan Ölmeztoprak, etkin oldukları bölgelerde hükümetin iş makinelerini yığarak bu etkiyi kırmaya çalıştığını söyledi. Ölmeztoprak, “Ama korkunun ecele faydası yok, şurada az zaman kaldı. Allah izin verirse yoldayız” dedi.
’Yeni bir başlangıç için’ sloganıyla yolan çıkan Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Münir Doğan Ölmeztoprak, Doğanyol’u ziyaret ederek, vatandaşların sorunlarını dinledi. İlçelerinde devlet hastanesi ve adliye binası olmadığını ve üstelik AK Parti’ye oy vermeyen vatandaşların mağdur edildiklerini dile getiren vatandaşlar, “Anavatan ve sizin milletvekilliği döneminizde yapılan hizmetler dışında bir hizmet görmedik. İnşallah yeniden siz seçilirsiniz ve o eski günlere kavuşuruz. Umudumuz sizsiniz"dediler.
“MALATYA’NIN NE KADAR VARLIĞI VARSA ELİNDEN ALINDI”
Doğanyol’un kendi dönemlerinde ilçe olduğunu, o dönemde yapılan hizmetler dışında yeni bir şey yapılmadığını gözlemlediğini söyleyen Bağımsız Aday Ölmeztoprak, “Türkiye bir uçuruma doğru gidiyor, Malatya da bir uçuruma doğru gidiyor. Malatya’nın elinde ne kadar varlığı varsa elinden alındı. Bir geriye gidiş var. En son İPAŞ kapatılarak 2 bin 500 işçisi sokağa terk edildi. Bizim dönemimizde Turgut Beyle, ben Malatya’ya sanayi kazandırmak için çok çaba sarf ettik. Şimdi o dönemde kazandırılan sanayi geriye gidiyor. Malatya şimdi kaderine terk edilmiş, boynu bükük bir şehir durumunda. Bunda biraz da Malatya’nın kusuru var. Malatya dokuz seçimden bu yana yüzde yetmiş oranında AK Parti’ye destek verdi. Herhalde, onlar da şunu düşündüler; ‘Bunların bir eli yağda bir eli balda.’ Onun için bu sefer biraz frene basmakta fayda var. Malatya bunu yaptığı takdirde, daha fazla hizmet alacaktır, bundan emin olun. Şimdilerde bizim çıkışımızla birlikte tahmin edilmeyecek bir hizmet furyası başladı. Biz nerede etkinsek bütün iş makinelerini o bölgeye yığıyorlar ki orada etkimiz azalsın diye. Ama korkunun ecele faydası yok, şurada az zaman kaldı. Allah izin verirse yoldayız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ölmeztoprak, Doğanyol İlçesini Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN