13 Köy Sağlık Evine Atama Yapılacak

Giriş Tarihi: 1.6.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 1.6.2015 22:41
’da 13 köy sağlık evine açıktan vekil ebe, hemşire ve sağlık memuru alınacak.
İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından çıkılan ilanda 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 86.Maddesi hükümleri çerçevesinde Malatya’da Sağlık Bakanlığı tarafından tescil edilen ve PDC verilen sağlık evlerinin münhal bulunan 13 köy sağlık evine açıktan vekil ebe, hemşire ve sağlık memuru (toplum sağlığı teknisyeni) ataması yapılacağı belirtildi.
Atamalara başvurularının Halk Sağlığı Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şubesi Personel Birimine 2 Haziran ile 9 Haziran 2015 tarihleri arasında elden teslim etmeleri gerektiği belirtilirken teslim edilen belgelerde sonradan değişiklik ve ekleme yapılamayacağı kaydedildi.
Yapılacak başvuruların 10 Haziran’da komisyon üyeleri tarafından incelendikten sonra aynı gün Malatya Halk Sağlığı Müdürlüğü web sitesinde ilan edileceği açıklandı. Atananlar arasında görevine başlamayacak olanların ise 11 Haziran günün saat 12:00’ye kadar Halk Sağlığı Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şubesi Personel Birimine feragat dilekçesi vermesi gerektiği de açıklamada yer aldı.
Akçadağ, Arapgir, Darende, Doğanşehir, Hekimhan, Kuluncak ve Pütürge ilçelerinde toplam 13 ky sağlık evine atamaların yapılacağı belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
13 Köy Sağlık Evine Atama Yapılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN