Fotokampta, Bisiklet Turu Yapıldı

Giriş Tarihi: 17.6.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 12:30
Fotokampta, Bisiklet Turu Yapıldı
Fırat Kalkınma Ajansı ve MAFSAD tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilen “Uluslararası Fotokamp” Projesi kapsamında bisiklet turu gerçekleştirildi.
İnönü Üniversitesi Bisiklet Topluluğu Başkanı Said Erol’un liderliğinde gerçekleştirilen “Hediye Kaya Bisiklet Turu” Uluslararası Malatya Fotokamp’a renk attı. Topluluk Başkanı Said Erol, “Uluslararası Malatya Fotokamp’a, İnönü Üniversitesi Bisiklet Topluluğu olarak katıldık ve organizasyonun içinde bulunan bisiklet turlarını organize ettik. İlimizde ilk defa düzenlenen, ülkemizde de örneğine pek rastlanmayan tarzda bir organizasyon olmasına rağmen başta MAFSAD ekibi olmak üzere diğer STK’ların da özverili çalışmasıyla Malatya’mıza yakışan mükemmel bir etkinlik oldu” dedi.
18 kişilik bir grupla yaklaşık 4 saat boyunca vadiyi gezdiklerini dile getiren Said Erol, “Levent Vadisi’nin eşsiz doğasında bisiklet sürmenin bize verdiği hazzın yanında bizleri fotoğraflayan sanatçılarında hallerinden memnun oldukları aşikardı. Vadi içindeki turumuz 18 kişinin katılımıyla yaklaşık 4 saat sürdü. Vadinin sert rampalarını arşınlayarak zirvesine çıktığımızda bizleri selamlayan manzara tüm yorgunluğumuzu aldı. Bisiklet turunun yanında etkinlik alanındaki sunumlarda değerli hocalarımızı dinleyip onlardan bir şeyler öğrenme fırsatı bulduğumuz için çok mutlu olduk. Organizasyonda ter döken herkese teşekkürlerimizi iletiyor ve bu etkinliğin gelenekselleşmesini diliyoruz” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fotokampta, Bisiklet Turu Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN