Şahin Ve Tüfenkci’den Yazıhan’a Teşekkür Ziyareti

Giriş Tarihi: 19.6.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 16:18
Şahin Ve Tüfenkci’den Yazıhan’a Teşekkür Ziyareti
7 Haziran seçimleri sonrasında Milletvekili seçilen Mustafa Şahin ve Av. Bülent Tüfenkci’nin teşekkür ziyaretleri sürüyor. Şahin ve Tüfenkci son olarak Yazıhan ilçesini ziyaret ederek seçimlerde verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiler.
Beraberlerinde AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cumali Altıntop ve partililerle birlikte Yazıhan AK Parti İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Milletvekilleri Mustafa Şahin ve Av. Bülent Tüfenkci, burada ilçe teşkilatı ile bir araya geldi. Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk’ün de katıldığı toplantıda ilk olarak söz alan Milletvekili Bülent Tüfenkci, AK Parti’nin her zaman millete inanan ve milletin kararına saygı duyan bir parti olduğunu dile getirdi. Bugüne kadar milletin kararına saygı duyduklarını belirten Tüfenkci, bu süreçte de milletin vermiş olduğu karara saygı duyacaklarını söyledi. Milletin Üzerlerine yüklediği sorumluluktan asla kaçmayacaklarını belirten Tüfenkci, ”Bugün ortaya çıkan tabloda MHP’ye bakıyorsunuz ‘Ben koalisyon kurmam veya ben şunda yer almam’ gibi Türkiye’yi bir kaosun içine itmenin hesabını yapıyor. CHP’ye bakıyorsunuz abuk sabuk şartlarla koalisyona heves etmeye çalışıyor. Bunlara kendi aralarında buyurun koalisyon yapın denildiğinde ise görünüyor ki kendi içlerinde de bu koalisyonu sağlayamıyorlar” dedi.
AK Parti’nin milletin içerisinde çıkan ve milletin istikametini belirlediği bir parti olduğunu belirten Tüfenkci, “Milletin belirlediği bir parti olarak biz milletle beraber yürümeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Daha sonra söz alan AK Parti Milletvekili Mustafa Şahin ise, bir seçimin daha geride kaldığını ifade ederek, “Allah’a hamd olsun, bu seçimi de Yazıhan olarak olarak yüzümüzün akıyla geride bıraktık. Burada emeği geçen bütün kardeşlerime teşekkür ederiz” dedi.
Şimdiye kadar iktidar milletvekilleri olarak bölgeye en iyi hizmeti getirmek için gece gündüz çalıştıklarını belirten Şahin, bundan sonrada da yeni seçilen 5 milletvekili olarak yine hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. AK Parti’nin Malatya’da çıkardığı 5 milletvekilinin hem Yazıhan hem de Malatya için daha da hayırlı hizmetler yağacağını ifade eden Şahin, “Eminim ki bir ekip ruhu içerisinde Malatya’mıza çok ciddi kazanımlar sağlayacağız” şeklinde konuştu.
Milletvekilleri Şahin ve Tüfenkci beraberindekiler ile daha sonra Yazıhan Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir’i de ziyaret ederek bir süre görüştüler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şahin Ve Tüfenkci’den Yazıhan’a Teşekkür Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN