Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çocuk Evlerine Beş Yıldızlı İftar

Giriş Tarihi: 24.6.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 24.6.2015 15:19
Çocuk Evlerine Beş Yıldızlı İftar
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezun ve Öğrencileri Derneği, koordinasyonunda gerçekleştirilen organizasyon ile Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Evleri’nde kalan çocuklara iftar yemeği verildi.
İİBF’liler (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezun ve Öğrencileri) Derneği Başkanı Murat Karaca, sosyal olarak korunma ihtiyacı duyan çocuklara yönelik toplumsal farkındalığın artmasının çok önemli olduğunu ve Malatya’da faaliyette bulunan işletmelere bu alanda önemli sorumluluklar düştüğünü ifade etti.
Başkan Karaca, “Bir ilin kalkınması sadece iyi kar eden kurumların sayısının artmasıyla gerçekleşemez. Bunun yanı sıra toplumsal sorunlara duyarlılığın da aynı hızla artması gerekir. Bugün çocuklarımızla birlikteyiz. Hilton Otel’de çocuklarımızı ağırlıyoruz, bu güzel ayda hep birlikte iftar yapıyoruz. Bunun diğer işletmelere de örnek olmasını temenni ediyorum. Malatya Girişim Grubu’nun göstermiş olduğu bu örnek projenin diğer işletmelerimizce de benimseneceğine inanıyorum. Bu güzel etkinliğe katkı veren Hilton Oteli Genel Müdürü Haluk Bilgili’ye ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.
Düzenlenen iftar yemeğine İİBF’lier Derneği Başkanı Murat Karaca, Çocuk Evleri Sorumlusu Mehmet İrsin, çocuk evleri eğitimcileri ve çocuklar katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuk Evlerine Beş Yıldızlı İftar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN