Mafsad’dan Fka’ya Plaket

Giriş Tarihi: 27.6.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 29.6.2015 09:02
Mafsad’dan Fka’ya Plaket
Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği tarafından başarıyla yürütülen ve Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi” çerçevesinde yapılan teşekkür ziyaretleri devam ediyor.
Fırat Kalkınma Ajansını ziyaret eden MAFSAD Yönetimi, projeye en büyük desteğin FKA tarafından verildiğini, Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut Öztop’a ve Ajans çalışanlarına teşekkür amaçlı bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirttiler.
MAFSAD Başkanı İnan Orhan ziyarette, Ajans Genel Sekreteri Mesut Öztop’a Fotokamp hakkında bilgi vererek, Fotokampa ilişkin geribildirimleri paylaştı. Levent Vadisinde yaptıkları Uluslararası Malatya Fotokamp’a yaklaşık 1550 civarında kişinin katıldığını, 250 civarında çadır kurulduğunu ve yaklaşık 35 ilin fotoğraf ile dağcılık derneklerinden katılımcıların geldiğini söyleyen Orhan, katılımcıların Fotokamptan memnun ayrıldıklarını belirtti.
Yapılan genel bir değerlendirmenin ardından MAFSAD Yönetimi, Ajans Genel Sekreteri Mesut Öztop’a, Ajans uzmanları Ahmet Yıldıray Ata’ya ve Abdullah Doğan’a plaket takdim edip, katkılarından dolayı teşekkür etti.
Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut Öztop ise yaptığı açıklamada, ilk olmasına rağmen Fotokampın başarılı geçmiş olmasının ve katılımcıların memnun ayrılmasının önemli olduğunu, projenin Levent Vadisinin ve Malatya’nın tanıtımına hız kazandıracağını, bu sebeple hem projeyi hazırlayıp yürüten MAFSAD’a, hem de katkı sunan herkese teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mafsad’dan Fka’ya Plaket
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN